30 آبان 1397 11:28:52
معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان از مناطق شرق اصفهان بازديد كرد
معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان روز جمعه 25/ 8/ 1397 به همراه دكتر اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان و تعدادي از نمايندگان شهرستان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي و رييس و مسئولين دانشگاه علوم پزشكي از مناطق شرق اصفهان بازديد نمود.
در اين بازديد كه تا غروب به طول انجاميد كليه مراكز بهداشتي، درماني و مراكز سلامت دركوهپايه، هرند، ورزنه، اژيه، حسن آباد و نيك آباد مورد بررسي و بازديد قرار گرفت. همچنين از ساختمان نيمه كاره پزشكي قانوني شرق اصفهان نيز بازديد شد. يكي از مسائل اساسي مورد بررسي شيوع بيماري‌هاي سالك در شرق اصفهان بود كه قرار شد پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي در قالب طرح ضربتي مبارزه با بيماري سالك در استان اصفهان تهيه و در اسرع وقت درجلسه اي با حضور مسئولين ذيربط در سازمان برنامه و بودجه كشور از جنبه فني و مالي مورد بررسي قرار گرفته به اجرا درآيد.
دكتر نمكي همچنين در بازديد از مراكز تاريخي شرق اصفهان گفت، با توجه به كم آبي و عدم بهره‌مندي مردم شرق اصفهان از مواهب زاينده رود، سرمايه گذاري در احياء و مرمت بافت تاريخي مي تواند با جذب توريست داخلي و خارجي كمك موثري در ارتقاء معيشت مردم منطقه باشد.
معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي جمعه شب نيز ميهمان پيشكسوتان فرهنگ و هنر اصفهان در خانه عطار بود. وي در اين جلسه گفت اصفهان همواره محفل گرم اصحاب هنر و فرهنگ كشور بوده كه آثاري خلق كرده‌اند كه در عرصه جهاني ماندگار خواهد بود. وي افزود هنرمندان اصفهان در شعر، موسيقي، معماري و هنرهاي دستي خالق سبك‌هاي جديد و ماندني بوده‌اند. در اين جلسه كه با هنرنمايي پيشكسوتان شعر، موسيقي، تئاتر و سينما برگزار شد. دكتر نمكي نيز سروده اي از خود تقديم هنرمندان و پيشكسوتان اصفهان كرد و قابي از تصوير وي نيز كه توسط يكي از نقاشان معروف اصفهان تهيه شده بود توسط دو نفر از پيشكسوتان به وي اهداء شد.
Powered by Tetis PORTAL